Detské kuchynky > Novinky > Najkrajšia detská kuchynka pod stromček

Najkrajšia detská kuchynka pod stromček

Ak stále uvažujete nad kúpou vhodného vianočného darčeka pre vašich najmenších, dajte šancu detskej kuchynke. Nemusíte sa báť potešiť ňou nielen dievčatko, ale aj chlapčeka, veď vďaka nej sa môže zahrať na hviezdneho šéfkuchára. Kuchynky sú nadčasové hračky, ktoré milujú všetky deti na svete. Rozvíjajú ich fantáziu, ale aj zručnosti.

Kuchynka ako vianočný darček
Varenie deti nesmierne baví. Kuchynka je preto skvelou hračkou pod stromček.

Kuchynka pre dievčatko

Vaše malé slečny jednoznačne poteší rozprávková kuchynka pre deti. Stačí zistiť, či by si radšej priali variť s Disney princeznami, Annou a Elsou z rozprávky Frozen, Mášou a medveďom alebo s mačičkou Hello Kitty. Detské kuchynky s motívom obľúbených postavičiek majú tú výhodu, že k nim môžete v rámci jednej licencie dohľadať a kúpiť aj ďalšie produkty v rovnakom duchu, či už sú to riady alebo príslušenstvo pre bábiky. Dievčatko si tak doma vytvorí kompletnú rozprávkovú domácnosť aj so svojimi hrdinami.

Kuchynka pre dievčatká Smoby
Detská kuchynka Máša a medveď v peknej ružovej farbe poteší rúrou na pečenie, kávovarom s kapsulami, varnou doskou, hodinami a množstvom doplnkov.

Kuchynka pre chlapca

Chlapci sú veľkí výmyselníci a radi skúmajú, ako veci fungujú – robia pokusy, skúšajú, rozoberajú a skladajú. Preto sú pre nich ideálne kuchynky, v ktorých môžu kadečo objavovať. Či už elektronické detské kuchynky, ktoré vydávajú realistické zvuky ako u ozajstných elektrospotrebičov, napodobňujú bublanie hrncov či zvuk prístroja na sódu, alebo drevené kuchynky, využívajúce princíp magnetov na uloženie kuchynských doplnkov.

Drevená kuchynka pre chlapcov
Chýba vášmu malému vojakovi mobilná poľná kuchyňa? Táto detská drevená mini kuchynka má kolieska, vďaka ktorým ju chlapček hravo presunie z miesta na miesto.

Kuchynka pre súrodencov

Ak máte doma viacerých huncútov, bude najlepšou voľbou väčšia kuchynka s 360-stupňovou hracou plochou, prístupnou z každej strany, prípadne s vysúvateľnými pracovnými doskami, pri ktorých sa môže zahrať početnejšia skupina detí. Takáto kuchynka podnecuje drobcov, aby si navzájom rozdeľovali úlohy. Kým jedno dieťatko dá variť vodu na cestoviny, druhé môže upiecť koláč a tretie zasa pripravovať kávu. S multifunkčnou hračkou sa najmenším otvára nespočetné veľa možností, ako si užiť veľa zábavy aj s kamarátmi či súrodencami.

Elektronická detská kuchynka Smoby
Elektronická kuchynka Smoby Tefal XXL je ideálna pre viaceré deti. Varný ostrov v tvare písmena L pripomína ozajstné kuchynské linky pre dospelých.

Pre deti, ktoré naozaj poslúchali

Ak chcete pred Vianocami nakúpiť výhodne, vyberte si set kuchynky s ďalšou hračkou, kde v sumáre za jednotlivé produkty zaplatíte oveľa menej. V balíčku objavíte buď tematicky príbuzné hračky, napríklad kuchynku spolu s detskými spotrebičmi alebo vybavením pre bábiku, či úplne rozličné produkty, trebárs kuchynku s detským obchodom či pracovnou detskou dielničkou.

Súprava detská kuchynka a odrážadlo Smoby
Súprava detskej kuchynky Smoby Cooky a odrážadla so skákadlom Smoby Medveď 2v1 pomôže detičkám tráviť čas rozličným spôsobom – raz kreatívne, potom zasa aktívne.

Navigácia