Detské kuchynky > Novinky > Naše tipy na leto – detské kuchynky na zjedenie

Naše tipy na leto – detské kuchynky na zjedenie

Či je leto alebo zima, detské kuchynky patria k hračkám, s ktorými sa drobci môžu hrať od rána do večera. Ponúkame vám tipy na kuchynky, ktoré si vaše poklady môžu zobrať so sebou do altánku, detského domčeka alebo dokonca aj na dovolenku.

Skladacia kuchynka

Stačí pootočiť pohyblivé časti kuchynky a hneď majú malí kuchári k dispozícii celkom iný varný ostrov. No čo je podstatnejšie, detská kuchynka Écoiffier Chef Modular 4v1 sa vďaka minimalistickému dizajnu ponáša na praktické letné kuchynky v zimných záhradách, v prístavbách či na zastrešených terasách. Je prístupná z každej strany, takže sa s ňou pohodlne zahrá viacero detí naraz. Navyše, je skladná a nezaberá veľa miesta.

Detská kuchynka Écoiffier
Detská kuchynka sa vďaka pekným farbám hodí aj do krytých záhradných priestorov.

Kompaktný varný ostrov

Ak počítate s tým, že budete na leto presúvať detskú kuchynku do záhradného domčeka, zvoľte radšej menší model, ktorý vám nebude prekážať a zároveň poskytne deťom všetko potrebné na hranie. Detská kuchynka Studio Tefal Smoby s 19 doplnkami je elektronická, a teda vydáva rozličné realistické zvuky ako pri skutočnom vyprážaní či bublaní vody. Na opačnej strane má dokonca jedálenský kútik na prestieranie.

Detská kuchynka Smoby Tefal Studio
Kuchynka má kompaktný tvar a je prístupná z každej strany, takže je vhodná aj pre viacero detí.

Detská barbecue párty

Ak patríte k rodinám, ktoré si rady pripravujú vonku dobroty na grile, potom svojho drobca môžete potešiť hračkárskou napodobeninou skutočného grilu. Detská kuchynka Smoby Barbecue Grill na kolieskach so 17 doplnkami má čierno-striebornú farbu, vďaka čomu naozaj pripomína zariadenia pre dospelých. Ohúri deti funkciou plameňa, ktorý sa objaví potom, čo stlačia gombík. Samozrejme, nie je skutočný, takže vaši anjelici budú počas hry v bezpečí.

Detská kuchynka Smoby Barbecue Grill
Súčasťou grilu pre deti sú plastové klobásky, paradajky, kurča, čierne korenie, hamburger a ďalšie pomôcky na grilovanie.

Varenie v prírode

Chystáte sa stráviť leto v kempe, kde si budete variť v kotlíku či na plynovom variči? Potom si niečo chutné môžu pripraviť aj vaši malí „trampi“. Sporák pre deti Écoiffier 100% Chef s riadom a 21 doplnkami urobí radosť každému dieťatku od 18 mesiacov. Má dve šikovné platničky a celú sadu hrncov, kuchynských potrieb či potravín.

Detský sporák Écoiffier
Uvariť polievku či vajíčko dokáže v „náročných“ podmienkach aj váš drobec.

Obed v kufríku

Ak cestujete na dovolenku, môžete svojej malej slečne zobrať so sebou aspoň set na stolovanie v praktickom kufríku. Obedová súprava Disney Princezné Smoby je určená pre detičky od 3 rokov a ukrýva tanieriky, príbory, poháriky, takže vás počas pobytu pri mori alebo na chate môžu počastovať ľahkým „pokrmom“.

Obedová súprava Disney Princezné
Obedová súprava pre dievčatká zobrazuje ich obľúbené Disney princezné, ako sú Bella, Snehulienka, Popoluška, Zlatovláska či Ariel.

Navigácia