Detská kuchynka Tefal Studio XXL s 35 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


Kuchynka SM311018 Tefal XXL je jedna z najmodernejších detských kuchyniek vhodná od 3 rokov.

Ak máte doma malého kuchára či kuchárku a hľadáte pre nich naozaj dokonalý darček, zvoľte si kuchynku Tefal Studio XXL. Je to jedna z najmodernejších kuchyniek na trhu od francúzskeho výrobcu Smoby. Elektronická kuchynka je prístupná z každej strany, je teda vhodná pre hru viacerých detí. Kuchynka je vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Výborne zapadne do detskej izby, ale vďaka bohatej výbave a rozmerom je ideálna aj do škôlky.

Kuchynka obsahuje umývačku riadu pod rúrou na pečenie, s otvárateľnými dvierkami a priehradkou na uloženie riadu. Azda najlepším doplnkom detskej kuchynky je magický hrniec, ktorý po naplnení vodou na varnej doske začne magicky bublať. V spodnej časti kuchynky pre deti je chladnička s červenými dvierkami. Rúra na pečenie má priesvitné dvierka. 

Elektronická kuchynka Tefal XXL

Kuchynka Tefal XXL je fantasticky vybavená elektronická kuchynka s najmodernejším dizajnom.

Netradičnými prístrojmi v tejto kuchynke pre deti sú: stroj na výrobu sódy dávkovač na ľad, ktorý po stlačení vydáva kocky ľadu. K zaujímavým doplnkom kuchynky patria napoly opečené potraviny, panvica na palacinky, hrniec s pokrievkou, kapsuly do kávovaru a mnoho ďalšieho. Potešte svoje deti originálnou kuchynkou Tefal od francúzskeho výrobcu Smoby a zakúpte im aj ďalšie spotrebiče do kuchynky v našom internetovom obchode.

Odporúčané produkty