Kuchynka pre deti Tefal Studio so sódovačom a 25 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,50 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24311 kuchynka Tefal Studio je elektronická kuchynka so sódovačom, zvukmi a 25 doplnkami.

Detská kuchynka Tefal Studio je výnimočná elektronická kuchynská linka najmodernejšieho dizajnu so zvukmi. Je farebne zladená do odtieňov šedej farba s bielou a striebornou, doplnená pekným odtieňom sýtej červenej farby, ktorá kuchynku oživí, osvieži a dodá jej eleganciu. Výhodou tejto kuchynky pre deti Tefal je jej 360° praktická prístupnosť.

Kuchynka je vhodná od 3 rokov. Táto po technickej stránke skvelo zvládnutá kuchynka pre deti Tefal je vysoká 100 cm a výška pracovnej dosky je 51 cm. Detská kuchynka Smoby je vybavená 25 doplnkami. Obsahuje jedálenský stôl s prestieraním na vzorkovanom obruse. Kuchynka je elektronická a preto varná doska s dvojplatničkou po položení hrnca, či panvice na varnú plochu vydáva realistické zvuky.

Detská kuchynka Tefal Studio so sódovačom

Detská kuchynka Tefal Studio je inšpirovaná reálnymi kuchyňami a je vybavená množstvom doplnkov.

Táto kuchynka spĺňa najprísnejšie kritéria kvality európskych štandardov. Detská kuchynka Smoby Tefal Studio funguje na batérie. Kuchynka pre deti skvelo zapadne do interiéru detskej izby. Vyberte si zo širokej ponuky detských kuchyniek v našom internetovom hračkárstve už dnes. Je to krásny a praktický darček pre deti, ktorý využijú pri svojich hrách počas dlhých rokov. Tešíme sa na Váš nákup.

Odporúčané produkty