Detská kuchynka Tefal Cheftronic so zvukom a svetlom

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,25 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24114 detská kuchynka Tefal Cheftronic so zvukom a svetlom je vhodná pre deti od 3 rokov.

Kuchynka Tefal Cheftronic pochádza z dielne francúzskych dizajnérov, čo sa odráža v príjemných tvaroch a vo výraznom farebnom kontraste červenej bielej čiernej a šedej. Optimálny pomer dĺžky výšky a šírky napriek dynamickej kombinácií farieb dodáva kuchynke vyváženosť a pokojnú atmosféru. Má 21 doplnkov, funguje na 3 x AA/LR6 batérie, so všetkým čo potrebuje dieťa k šefkuchárstvu.

Obsahuje snímateľný a vodotesný drez na umývanie riadu, pod ním poličku na ukladanie riadu a potravín, elektrický sporák s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky. Sporák ma digitálne hodinky a rúra ukazuje teplotu počas pečenia. Kuchynka pre deti má zabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom. Vyberte si zo širokej ponuky kuchyniek v internetovom hračkárstve. 

Kuchynka pre deti Cheftronic Tefal s doplnkami

Detská kuchynka Cheftronic Tefal je štýlová kuchynka pre malých kuchárov od 3 rokov.

V kuchynke, po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Kuchynka Cheftronic má 21 doplnkov ako riady a príbor, hrnce a ešte navyše kopu zeleniny a ovocia, aby bolo čo chystať na obed. Ak sa vám kuchynka nepáči, môžete si vybrať z ďalších produktov na našom e-shope Mackoviahracky v kategórii Detské kuchynky.

Odporúčané produkty