Kuchynka pre deti Studio Tefal so sódovačom a 25 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,11 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24239 elektronická kuchynka Studio Tefal so zvukmi a sódovačom obsahuje 25 doplnkov.

Detská kuchynka Studio Tefal je unikátna elektronická kuchynka so zvukmi a s výnimočným dizajnom od popredného francúzskeho výrobcu. Jej výhodou je prístupnosť zo všetkých strán, čo umožňuje hru viacerým deťom. Spoločnou hrou si deti rozvíjajú komunikačné schopnosti a je to vhodná forma sociálnej interakcie, pri ktorej napodobňujú správanie dospelých. Veková vhodnosť tejto kuchynky pre deti je od 3 rokov.

Kuchynka pre deti obsahuje množstvo funkčných doplnkov, ktoré robia hru jedinečnou. Obsahuje drez na umývanie riadu s vysokým vodovodným kohútikom moderného vzhľadu a za ním je odkvapkávač na riad. Pracovná doska obsahuje zabudovanú elektrickú varnú platňu s dvojplatničkou, ktorá po položení hrnca alebo panvice vydáva realistické zvuky.

Kuchynka pre deti Studio Tefal so sódovačom

Kuchynka v oranžovo-šedej farbe sa hodí do každej detskej izby, je plne vybavená na zábavné detské hry.

Na zadnej stene pod digestorom je umiestnený espresso kávovar s veľkým bielym hrnčekom, do ktorého sa vkladajú kapsule s príchuťou kávy, mlieka, čokolády. Kuchynka obsahuje spolu až 25 doplnkov, a tak ponúka veľa možností na hru pre malých kuchárov a pekárov. Firma Smoby je dlhoročným výrobcom detských hračiek tej najvyššej kvality a najmodernejšieho dizajnu, ktoré spĺňajú prísne európske normy.

Odporúčané produkty