Detská kuchynka Loft 4v1 s 25 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24553 kuchynka pre deti Loft  4v1 je kuchynka vhodná od 3 rokov s 25 doplnkami.

Kuchynka pre deti Loft 4v1 je krásna červena kuchynka, ktorá vďaka množstvu doplnkov poskytuje Vašim deťom nekonečnú zábavu. Podľa potreby je možné prestavať kuchynku až na 4 rôzne veľkosti. Má výsuvnú pracovnú plochu. Detská kuchynka má spoločný elektrický varič s plynovým varičom. Pri otočení kolieska plynového variča vystúpia modré plamienky.

Elektrická platnička sa po spustení rozsvieti, a vydáva zvuky ako pri skutočnom varení. Kuchynka pre deti obsahuje celkovo 25 ks príslušenstva. Dĺžka kuchynky pre deti je 122 cm umožňuje hrať sa viacerým deťom a vymýšľať rôzne kombinácie a profesie. Výška 102.5 cm dáva priestor na zavesenie príboru, riadov, receptov a hodiniek s mechanickými ručičkami.

Detská kuchynka Loft Smoby červená

Detská kuchynka Smoby Loft 4v1 sa dá ľahko zmeniť z malej kuchynky na veľkú, je vhodná pre hru viacerých detí.

Kuchynský drez na bočnom krídle detskej kuchynky má moderný design. Dvierka sú otvárateľné a poličky vysúvacie. Koláč po upečení v rúre naberá svoj tvar a vyplní celý plech. Je to krásna a moderná kuchynka pre deti v dynamickom prevedení s veľmi realistickými zvukmi a svetlami. Vyberte si už dnes kuchynky alebo hračky z našej ponuky internetového hračkárstva, a zaobstarajte svojim ratolestiam novú krásnu detskú kuchynku.

Odporúčané produkty