Detská kuchynka CookMaster so zvukmi a 33 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,86 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24250 kuchynka pre deti CookMaster s funkciou vyrábania ľadu obsahuje 33 doplnkov.

Elektrická a zvuková kuchynka pre deti CookMaster s funkciou výroby ľadových kociek je jednoducho jedna z najlepších detských kuchyniek, akú môžete na trhu nájsť.  Celá detská kuchynka obsahuje množstvo precíznych detailov, s celou radou funkcií tak, aby sa čo najviac podobala reálnym kuchynkám.

Spodná časť kuchynky pre deti má rúru na pečenie s vnútornou poličkou, chladničku s poličkami a na vonkajších dverách výrobňa plastových priesvitných ľadových kociek, ktoré po stlačení gombíka so zvukom padnú do pohára. Po zapnutí plynového sporáka sa vystrčia modré plamene, elektrická varná doska vydáva zvuky ako pri varení, a v pozadí sa nachádza platňa na grilovanie. Vyberte si krásnu kuchynku zo širokej ponuky internetového hračkárstva už dnes.

Detská kuchynka Smoby CookMaster oranžová

Krásna farebná kuchynka s ľadom je skvelý darček pre dievčatko či chlapčeka od 3 rokov.

Táto elektronická kuchynka obsahuje 33 doplnkov. Je to presne tá kuchynka po ktorej vaše dieťa túži. Je neodolateľná a nesie v sebe francúzsky šarm a dokonalosť. Využite skvelú ponuku e-shopu Mackoviahracky.sk, a zaobstarajte svojim ratolestiam túto geniálnu detskú kuchynku za skvelú cenu už dnes.

Odporúčané produkty