Hravá kuchárka Chef Čokoládovňa

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť hravú kuchárku


Hravá kuchárka SM312102 je zábavná hračka, s ktorou si deti vyrobia vlastné čokoládové bonbóny.

Hravá kuchárka Čokoládovňa je jedinečná kreatívna hračka pre malého kuchára, ktorá nesmie chýbať ani u vás. Čokoládovňa je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát.

Malí cukrári majú k dispozícii nielen recepty potrebné k výrobe sladkého pokušenia, ale tiež množstvo prísad a doplnkovSúčasťou sady je prístroj s dvoma nádobami na čokoládu, forma na odlievanie sladkých bonbónov, zariadenie a násadky na zdobenie, paličky na zdobenie i paličky na cukríky a stojan na sladké výtvory. 

Detská čokoládovňa Chef Smoby

S čokoládovňou Smoby si vaše deti môžu vyrobiť svoje vlastné cukríky.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje originálne a kvalitné plastové hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je hebký a príjemný na dotyk, hračky majú zaoblené hrany. Žiarivé farby a bohatá výbava čokoládovne podnecujú fantáziu a predstavivosť detí. S čokoládovňou Smoby dokonale ladia detské kuchynky alebo detské obchody, ktoré nájdete v ponuke nášho internetového obchodu.

Odporúčané produkty