Detská kuchynka Hello Kitty Cheftronic so zvukmi

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24195 Hello Kitty Cheftronic je originálna elektronická kuchynka pre deti od 3 rokov.

Kuchynka Hello Kitty Cheftronic je jemná ružovo bielo šedá elektrická kuchynka pre deti zdobená obrázkami mačičky Hello Kitty a s nálepkami kvetiniek s množstvom doplnkami do kuchynky. Je to nová verzia kuchynky pre deti, ktorá bola u detí dlhé roky na zozname najobľúbenejších. Kuchynka so svetlom a zvukom je elektrická, funguje na 3 x AA/LR6 batérie.

Detské kuchynky obsahujú snímateľný a vodotesný drez na umývanie riadu, pod ním poličku na ukladanie riadu a potravín, elektrický sporák s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri reálnom varení, s pracovnou doskou a odkvapkávačom na riad. Nad sporákom je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka pre deti má zabudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúru na pečenie s vlastným grilom.

Detská kuchynka Hello Kitty Cheftronic Smoby

Detská kuchynka Hello Kitty Cheftronic v krásnom motíve je výborný darček pre každé dievčatko.

Po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Detská kuchynka21 doplnkov ako riady a príbor, hrnce a ešte navyše obedovú súpravu riadov, aby bolo v čom servírovať obed.  Môžete si vybrať z ďalších produktov v kategórii detské kuchynky na našom e-shope Mackoviahracky.sk v kategórii Detské kuchynky.

Odporúčané produkty