Detská kuchynka Tefal Studio XL so zvukom a 35 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


Kuchynka SM311005 Tefal Studio XL má 35 doplnkov a je vhodná pre deti od 3 rokov. 

Detská kuchynka Tefal Studio XL je krásna štúdiová kuchynka licencovanej značky Tefal, ktorá je dodávaná spolu s 36 kusmi unikátnych doplnkov. Kuchynka je vhodná pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Elektronická kuchynka Smoby má zabudovaný elektronický modul. K špeciálnym spotrebičom kuchynky patrí espresso kávovar s výmennými kapsulami a dávkovač na sódu, ktorý vydáva realistický zvuk Cric Cric.

Kuchynka má 35 doplnkov ku ktorým patria tanier, príbory, poháre, šálky, opečené potraviny, magický hrniec s pokrievkou a cestovinami a mnohé detské napodobeniny potravín. Kuchynka je vybavená i špeciálnou panvicou na otáčanie placiek, ktoré urobia majstra šéfkuchára z každého dieťaťa. Skvelou novinkou sú z polovice opečené potraviny, ktoré vyzerajú realisticky.

Kuchynka pre deti Studio XL

Kuchynka Smoby je inšpirovaná reálnymi kuchyňami Tefal, preto je neodolateľnou hračkou pre malých kuchárov.

Táto kuchynka s jedinečným dizajnom je inšpirovaná novými módnymi trendmi a je dokonalou replikou realistickej kuchynky. Deti si ju zamilujú hlavne vďaka množstvu detailov a funkcií, ktorými disponuje. Kuchynka u detí rozvíja motorické schopnosti, hmatovú citlivosť a deti si pri hre zdokonaľujú komunikačné schopnosti. Francúzsky výrobca Smoby je zárukou kvality.

Odporúčané produkty