Detská cukráreň Frozen v kufríku s 19 doplnkami

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť kuchynku


SM24096 mini cukráreň v kufríku Frozen s trblietkami s 19 doplnkami je vhodná pre deti od 3 rokov.

Smoby kuchynka pre deti v kufríku je prevedená s obľúbeným rozprávkovým motívom Frozen- Ľadové kráľovstvo. Rozprávka z dielne Disney rozpráva príbeh dvoch sestier, ktoré si hľadajú k sebe cestu. Jedna z nich má čarovné schopnosť premeniť všetko na ľad. Mini cukráreň obsahuje spolu až 19 doplnkov ako tanieriky, poháriky, šálky, príbory, ktoré robia hru s detskou kuchynkou dokonalou.

Detská kuchynka Frozen v kufríku

Detská kuchynka Disney Frozen v kufríku je skvelý darček pre malé slečny.

Kuchynka pre deti Frozen – Ľadové kráľovstvo je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý vydrží dlho ako nový je príjemný a zamatový na dotyk pre jemné detské rúčky. Je dodávaná v kufríku, a preto si ju dieťa môže vziať kamkoľvek so sebou. Hrať sa tak môže vo vnútri či vonku, kde si spraví piknik so svojimi obľúbenými hrdinami z rozprávky. 

Kuchynka pre deti v kufríku je vhodná pre dievčatá od 3 rokov. Francúzska spoločnosť Smoby je výrobcom kvalitných hračiek pre deti s rozličnými rozprávkovými motívmi, ktoré robia deťom radosť dlhé roky. Vyberte si zo širokej ponuky detských hračiek v kategórii detské kuchynky v našom internetovom obchode.

Odporúčané produkty