Detská čajová súprava Disney Princezné

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť čajovú súpravu


SM310547 čajová sada Disney Princezné je súprava na prípravu čajového večierka pre malé slečny vhodná od 3 rokov.

Servírovacia tácka Disney Princezné s čajovou súpravou je ideálna sada pre každé dievčatko, ktoré sa chce hrať na hostiteľku a naservírovať svojim kamarátkam pravý čaj o piatej. Na čajovej súprave Smoby nájdete obrázky tých najkrajších a najobľúbenejších Disney princezien: Popoluška, Snehulienka, Ariel, Bella a Zlatovláska. Čajová servírovacia súprava vyzerá veľmi elegantne a je ideálnym doplnkom k detskej kuchynke. 

Čajová sada Princezné Disney

S čajovou súpravou Disney Princezné sa bude vaša malá slečna cítiť ako ozajstná hostiteľka.

Detská čajová súprava so servírovacou táckou vyzerá veľmi dievčensky, moderne a elegantne. Servírovacia súprava s motívom Disney Princezien je vhodná pre všetky dievčatká od 3 rokov. Detská servírovacia súprava je tvorená 16 doplnkami, s ktorými si vaše dievčatko môže vyčarovať skutočne nádherné posedenie. Detská sada Princezné je vhodná aj na každú detskú oslavu.

Rozmery balenia súpravy pre dievčatká sú 40*22*8 cm. Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne neškodných materiálov. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu, a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Vyberte svojej malej princeznej aj ďalšie hračky a doplnky v kategórii Riadiky a doplnky do kuchynky.

Odporúčané produkty