Detské kuchynky > Kuchynky pre deti

Kuchynky pre deti

Detské kuchynky sú tu pre to, aby zoznámili Vaše kuchtenia chtivé deti základným princípom varenia a zoznámením sa kuchynkou a jej vybavením. Táto skvelá hračka je skvelým zdrojom zábavy. V ponuke na našom e-shope si môžete vybrať z množstva produktov v sade Smoby kuchynky pre deti, ktorá ponúka kvalitné hračky z Francúzska. Kuchynky pre deti Tefal, Hello Kitty sú aj elektronické kuchynky – teda s množstvom reálnych zvukov, a podsvietením, ktoré simulujú naozajstnú kuchyňu.

Zábava a poznávanie

Niektoré ženy už zabudli ako ich bavilo pečenie a varenie, keď boli malé. Dnes sa niektoré vyhýbajú vareniu ako čert krížu. Samozrejme, nepoužívali skutočné kuchynské spotrebiče, ale len ich napodobeniny. Detská kuchynka je u dievčat mimoriadne obľúbená, ale zároveň zabaví aj chlapcov. Deti nielen zabaví, ale pomôže objaviť dôležitú súčasť reálneho sveta. Výrobcovia to vedia. Preto sa snažia, aby sa čo najviac podobali tým naozajstným, a to nielen dizajnom, ale aj autentickými zvukmi.

Elektronická detská kuchynka Smoby
Detská kuchynka Smoby

Kuchynky so svetlom a zvukom

Tieto si môžete vybrať v kategórii elektronické kuchynky – so svetlom a zvukom. Okrem toho v špecializovaných modelových radách sú skvelými hračkami ku kuchynkám aj supermarket alebo cukráreň.

Ku kuchynke pre deti  sú okrem základného vybavenia dodávané riady, rúry či poličky, aby vašej malej gazdinke nič nechýbalo. Vyberte si z bohatej ponuke produktov v kategórii detské kuchynky na našom eshope. Kvalitné detské kuchynky značiek Smoby a Écoiffier môžete nájsť v našej ponuke.

Drevená kuchynka

Kuchynky nájdete nielen v plastovom prevedení, ale aj drevené. Rozdiel je v materiáloch, ale aj pocite. Drevená kuchynka pre deti je ako každá iná klasická drevená hračka.Kuchynky pre deti mackoviahracky.sk

Navigácia